نام فروشگاه:

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) فروشگاه هایپرترولی (لطفا صفحه را مجدد بارگذاری نایید)

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تغییر فروشگاه

آدرس تحویل سفارش

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تغییر آدرس

هایپر ترولی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی
سوپرمارکت اینترنتی هایپرترولی سبد خرید

قوانین و مقررات هایپر ترولیمقدمه

تمامی اصول و فعالیت های هایپرترولی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد .


ماده 1 : رعایت حریم شخصی

 • هایپرترولی با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای سفارش ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد . برای نمونه می توان به نام، نشانی ،نشانی الکترونیک (ایمیل) ، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود . لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند ، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد .

 • شما با ثبت نام در هایپرترولی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی ، تلفن تماس و … را در اختیار هایپرترولی قرار می دهید . در ادامه برای انجام تراکنش و ثبت سفارش نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود خواهید داشت . شما پس از ثبت نام در سایت ، به عنوان کاربر هایپرترولی شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و... نیز در اختیار هایپرترولی خواهد بود . همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که هایپرترولی همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه‌های امنیتی هایپرترولی و روش های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند . طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و هایپرترولی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد .

 • برای اطلاع رسانی رویدادها و خدمات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می شود . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند می توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه در انتهای ایمیل دریافتی ، اقدام نمایند .

 • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید . این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت هایپرترولی وارد کرده اید .

 • هایپرترولی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و هر فرد بنا به مسئولیت خود به میزان مورد نیاز به اطلاعات دسترسی خواهد داشت .

 • هایپرترولی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هایپرترولی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند . کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به هایپرترولی اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند .

 • باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند . در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد ، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند .

 • مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد ، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه هایپرترولی را از خود سلب میکند . هایپرترولی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند ، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد . در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای هایپرترولی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 • هایپرترولی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی سفارشی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

ماده 2 : عودت کالا

 • در صورتی که کالای ارسال شده توسط فروشگاه با کالای درخواستی مغایرت داشته باشد ، تاریخ انقضا کالا گذشته باشد یا کالا قبل از دریافت هرگونه عیب ظاهری داشته باشد کاربر می تواند کالا را عودت داده و در صورتی که پرداخت حضوری انتخاب شده باشد از پرداخت مبلغ مربوط به کالا خودداری کرده و در صورت پرداخت آنلاین مبلغ به کیف پول حساب کاربری بازگردانده خواهد شد.

ماده 3 : تغییرات

 • هر گونه تغییر در موارد فوق به صورت پست الکترونیک به اطلاع کاربران خواهد رسید.

ماده 4 : ارتباطات

در صورت وجود هرگونه سوال یا مسئله می توانید از طریق راه های ذیل با ما در تماس باشید.