نام فروشگاه:

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) فروشگاه هایپرترولی (لطفا صفحه را مجدد بارگذاری نایید)

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تغییر فروشگاه

آدرس تحویل سفارش

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی

هایپرترولی (سوپر مارکت آنلاین) تغییر آدرس

هایپر ترولی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی تهران ،ولیعصر، ولی عصر، آیت الله طالقانی
سوپرمارکت اینترنتی هایپرترولی سبد خرید

درباره هایپر ترولی

در عصر حاضر با پيشرفت و توسعه ی فناوری و تکنولوژی و همچنين به وجود آمدن محدوديت های زمان و هزينه ... شيوه های خريد به طور کامل تغيير کرده است و هر روزه بر تعداد افرادی که از سيستم های خريد آنلاین استفاده ميکنند افزوده ميشود. شرايط حاضر باعث شده است تا مردم خريد های گوناگون خود را به صورت آنلاین و غير حضوری انجام دهند چرا که علاوه بر به صرفه بودن از نظر اقتصادی و سرعت عمل بالا ، با توجه به دغدغه های عصر تکنولوژی و پس از انقلاب صنعتی ، زمان ارزش بيشتری پيدا کرده است. از جمله خريد هايی که در حال حاضر شيوه ی انجام آنها در حال تغيير است خريد اقلام سوپرمارکتی از قبيل مواد خوراکی ، بهداشتی ، ميوه و سبزی جات ، ملزومات خانگی و ..... است که با توجه به تنوع کالاها و همچنين برند های متعدد، حساسيت در خصوص تاريخ انقضا محصولات و عوامل ديگر بسيار مهم است که سوپرمارکت آنلاین انتخاب شده دارای اعتبار کافی ، خدمات مرجوع کردن کالا در صورت عدم رعايت کردن متغير های مذکور و باتوجه به نحوه ی مصرف کالا ها، سرعت عمل در ارسال سفارشات آنلاین سوپرمارکتی بسيار حائز اهميت است.
از اين رو سوپرمارکت آنلاین هايپرترولی با بيش از 20 سال قدمت در توزیع مواد غذايی تحت عنوان شرکت زاگرس زرين پارس خدمت جديد خود را جهت ارسال کالا از فروشگاه به مصرف کننده به عنوان يکی از اولين سوپرمارکت های آنلاین از سال 1396 آغاز کرده است.
سوابق طولانی و موفق هلدينگ زاگرس زرين پارس در حوزه ی فعاليت های FMCG به خصوص با شبکه ی توزیع قدرتمند موجود و فعالیت گسترده در اين حوزه ميتواند تضمين کننده تامین قدرتمند کالا در سوپر مارکت آنلاین هایپرترولی با سرعت مناسب و بهره مندی از بهترین شرايط کيفی کالا باشد. شما می توانید با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین هایپرترولی ، به راحتی و با بالا ترین درصد تخفیف از سوپرمارکت های اطرافتان خرید کنید. هایپرترولی این امکان را برای شما فراهم کرده که در هر زمان و هر مکان قادر به سفارش های سوپرمارکتی باشید.
روش خرید از سوپرمارکت آنلاین هایپرترولی به این شکل است که هر سوپرمارکت در نزدیکی محل ثبت سفارش شما یک سوپرمارکت از هایپرترولی است ، پس از انتخاب سوپرمارکت مورد نظر میتوانید تمامی محصولات آن سوپرمارکت و تخفیفات را مشاهده کنید و در انتهای کار پس از ثبت سفارش ، در کمتر از یک ساعت سفارش شما توسط پیک های سوپرمارکت آنلاین هایپرترولی به دست شما خواهد رسید.